Euríčko na NFL: Keby bolo keby

12.11.2017 / Denis Bohumil Schvarcz
Aj Richard Sherman je dole. (photo: SITA/AP Photo/Rick Scuteri)

Aj Richard Sherman je dole. / (photo: SITA/AP Photo/Rick Scuteri)

Ďalší týždeň ďalší veľký hráč je out do konca sezóny. Aj keď tento obranca vypadol až v piatok nad ránom, technicky počas zápasu kola, ktoré sa odohrá dnes a zajtra. Richard Sherman je dlhodobo lídrom obrany Seattle Seahawks, v zápase proti Arizone si pretrhol achilovku. Z hráčov ktorí sú mimo by už postavili Pro Bowl team. 

TakUrčitee NFL TOP 10

1. Philadelphia Eagles

2. Pittsburgh Steelers

3. New England Patriots

4. LA Rams

5. Kansas City Chiefs

6. New Orleans Saints

7. Washington Redskins

8. Minesotta Vikings

9. Jacksonville Jaguars

10. Buffalo Bills

Hity nedele

Dnešnej ponuke chýba očividný hajlajt no neznamená to, žeby bola slabá. V televízore dávajú o siedmej Buffalo proti New Orleans, zápas dvoch klubov ktoré sú na ceste hore. Obaja hrajú lepšie doma ako vonku, mohlo by to znamenať výhodu pre Bills. Drew Brees ale vyhral šesť zápasov po sebe a v siedmom nebude oddychovať. 

Druhým televíznym zápasom je Atlanta vs Dallas, hostia bez Ezekiela Elliota, ktorému konečne začal plynúť šesťzápasový trest. Domáci majú nožík na krku, samozrejme obrazne. Ak dnes prehrajú, finalista SuperBowlu ich bude mať päť a do konca základnej časti žiaden priestor na chybu. 

Rams proti Houstonu by bol býval skvelý zápas, keby sa nezranil QB Texans dva týždne dozadu. Denver - New England detto, keby len domáci vôbec nejakého rozohrávača spĺňajúceho parametre NFL mali na súpiske. Washington si môže proti Minesotte polepšiť v súboji o divokú kartu v konferencii NFC do vyraďovačky o SuperBowl. A Jacksonville - LA Chargers zaujímavá bitka v konferencii AFC. 

Bude sa opäť na čo pozerať. 

Euríčko 

Vlado je v trháku. Znova bol o tri zápasy lepší a znásobil rozostup. Zatiaľ sme verejne tipovali presne sto zápasov, on má 60% úspešnosť, ja o desať percent slabšiu. Začína sa mi to krátiť, najvyšší čas zmenšovať rozdiel. 

Zápas

Bohumil

Vlado

Buffalo - New Orleans Bills Bills
Chicago - Green Bay Bears Bears
Detroit - Cleveland Lions Lions
Indianapolis - Pittsburgh Steelers Steelers
Jacksonville - LA Chargers Jaguars Chargers
Tampa Bay - NY Jets Bucs Jets
Washington - Minesotta Redskins Vikings
LA Rams - Houston Rams Rams
Atlanta - Dallas Cowboys Falcons
San Francisco - NY Giants Giants Giants
Denver - New England Patriots Patriots
Minulý týždeň (Sezóna) 4:6, (54:46) 7:3, (60:40)

 

Denis Bohumil Schvarcz

Denis Bohumil Schvarcz

(C) SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. 2017. Obrazový materiál podlieha autorskoprávnej ochrane. Jeho kopírovanie a redistribúcia je zakázaná.

Napíš komentár