Kde sú Hamšík, Škriniar a Neymar?

11.01.2018 / Stano Staško
Marekáááárióooooo.  (photo: SITA/AP Photo/Ciro Fusco)

Marekáááárióooooo. / (photo: SITA/AP Photo/Ciro Fusco)

Hohoho fanúškovia...! Toto nebude s kostolným poriadkom. Toto, je vážení, výsledok ankety fanúšikov na  webe UEFA:

Gianluigi Buffon (Tal. / Juventus Turín)

Dani Alves (Braz. / Juventus Turín a Paríž Saint-Germain), Sergio Ramos (Šp. / Real Madrid), Giorgio Chiellini (Tal. / Juventus Turín), Marcelo (Braz. / Real Madrid)

Kevin De Bruyne (Belg. / Manchester City), Toni Kroos (Nem. / Real Madrid), Luka Modrič (Chor. / Real Madrid), Eden Hazard (Belg. / FC Chelsea)

Lionel Messi (Arg. / FC Barcelona), Cristiano Ronaldo (Portug. / Real Madrid)

Kde sú naši?

Všetci by sme mohli namietať, že čo tam robí Chiellini? My by sme tam chceli vidieť nášho Milana. Škriniara! Veď všetky periodiká o ňom píšu, že je to betónová stena, cez ktorú nikto neprejde a nejeden útočník si na ňom nechal zájsť gólové chute. Aj keď nechtiac. Či, pol vynikajúcej sezóny na zaradenie do top zostavy nestačí?!

A kde je Marek?! Hamšík! Čo? Ten predsa rozdával gólové prihrávky celý rok, ku koncu roka dokonca prekonal v počte strelených gólov Neapolského bôžika končatín - Diega Armanda! A priviedol svoj tím ako kapitán k polčasovému titulu majstra Série A. Dokonca k tomu nepotreboval ani Cavaniho ani Higuaina. Mimochodom aj tí v tej jedenástke chýbajú. Podľa mňa, ak by zostali verní Napolitáni, boli by tam! Možno.

A nech to čert berie, rád by som tam videl aj Stanka. Lobotku. Aj keď ten naozaj žiaril len pol sezóny. No žiaril... On je v každom mužstve, ako mesiac v nove. Nevidieť ho, ale bez neho by nebol ani odliv, ani príliv.

Kto vlastne hlasoval? 

A viete prečo tam nie sú tí naši chlapci, lebo ste za nich nehlasovali na webe UEFA! Na aké stránky chodíte kukať chalani, keď ste toto nevedeli?! Hm?! Najbližšie vám to na našu stránku budeme musieť zavesiť pod nos. A aj tak urobíme! (Telovýchovný vedúci pamätaj!) Inak, najviac hlasov prišlo z Indie, potom z Turecka a Poľska. Ale ani oni tam nemajú svojich. Veď to by už bolo, keby bol v najlepšej jedenástke Ind!

V ankete hlasovalo takmer 800 000 ľudí, teda počítačov. Chlapi, keby sme sa všetci spojili, tak nás musí byť viac! V každej dedine sa hrá fotbal s lobdou! A najmä po zápasoch sa vedú diskusie kto ako hral a kto bol lepší. V šenku, krčme, pohostinstve,...

Kde sú Neymar, Kane, Bale,...? 

Všimli ste si, že v tej jedenástke nie je Neymar? Ten určite teraz plače, aj keď včera ešte tancoval na ihrisku s kopačkou na hlave. Keby mu však spadla, určite by plakal! Ako vždy.... 

Ani Bale, Kane, Luis Suarez,...

A vy, vy by ste tam koho dali?! Hm?

Stano Staško

Stano Staško

(C) SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. 2018. Obrazový materiál podlieha autorskoprávnej ochrane. Jeho kopírovanie a redistribúcia je zakázaná.

Napíš komentár