Ani Miro Šatan sa už nevie dočkať. Na sociálnej sieti vyzýva Rusov

12.02.2018 / Denis Bohumil Schvarcz
Ruský hokejový Twitter. (photo: Twitter.com)

Ruský hokejový Twitter. / (photo: Twitter.com)

Slovenskí hokejisti sú v Pjongčangu už dlho. Len dospávajú časový posun a trénujú. Jedenásť z dvanástich tímov na ZOH odohralo aj prípravný zápas a hádajte, ktorá repre je tá dvanásta? Správne, tá naša. Nečudo, že hráči a realizačný tím privítajú akékoľvek rozptýlenie.

Šatan na Twittri

Dlhé chvíle dokonale zaženú sociálne siete. Vieme o tom svoje, aj sem ste pravdepodobne zavítali z Facebooku. Tak nebuďte takí prísni na hokejistov, keď niečo uverejnia.

Mňa najviac baví Twitter, je stokrát lepší ako modrá virtuálna pilulka pána Zuckerberga. Dá sa tam konverzovať s novinármi, športovcami a byť na pulze diania oveľa lepšie. Je tam aj väčšia zábava.

Viacerí prítomní v dejisku olympiády sa ostrého štartu vo svojich disciplínach nevedia dočkať. Napríklad Olympijskí atléti z Ruska v hokejovej výstroji. Urobili si peknú fotografiu, zavesili na účet na Twittri

Majú na ňom takmer 8 000 followerov, medzi nimi hokejové osobnosti. Napríklad aj Miroslava Šatana. Generálny manažér slovenskej hokejovej reprezentácie má svoj (verifikovaný, takže je jeho) účet, používa ho výborne. Pridal napríklad fotku Slovákov z tréningu a najnovšie vyzval Rusov do boja. 

"Slovensko vs Rusko! Začneme hokejový turnaj na olympiáde o dva dni..... Poďme hrať!" Takto vyzval prvého súpera národného tímu do boja. Snáď si to priatelia z Moskvy a Petrohradu nevyložia zle. 

Miroslav Šatan má na Twittri o niečo menej followerov, ako ja. Tak šup šup ho (prena)sledovať. Nech má motiváciu tweetovať čo najčastejšie a najlepšie. Napríklad by si mohol zmeniť fotku na coveri. Jeho výber Európy na Svetovom pohári je ako sa hovorí starý. Radšej by sme tam videli Slovákov v tých nových olympijských dresoch. 

Denis Bohumil Schvarcz

Denis Bohumil Schvarcz

Napíš komentár