Fešák na lajne - Niko Kovač

12.03.2018 / Denis Bohumil Schvarcz
 (photo: )

Štýl trénera Frankfurtu a budúceho kouča Bayernu hodnotí Marek Liso z Marco Mirelli.

Niko Kovač–Eintracht Frankfurt

"Pre mňa je Niko Kovač „Indián“ svojou postavou a črtami tváre. Keďže je Chorvát a Winnetou sa natáčal v Chorvátsku, možno je aj jeho potomok. Veď ako sa hovorí „v dnešnom svete nič nie je nemožné a fantázii sa medze nekladú“.

Toľko z pohľadu predkov a teraz ku štýlu. Je vidieť, že ešte pred nedávnom bol aktívnym hráčom. Zvyk upraviť sa po tréningu alebo po zápase mu stále zostal. Vždy dobre oblečený, učesaný, a určite aj navoňaný, ale to neviem isto, lebo z fotky to nie je cítiť, no predpokladám, že áno.

Je vidieť, že si potrpí na svojom vzhľade.

Jemu vlastný je uvoľnený casual štýl – džínsy alebo bavlnené nohavice, košele, pulóvre, bundy, tenisky a semišové topánky, ale vynikajúco vyzerá aj v obleku. Je prototypom upraveného, vždy dobre vyzerajúceho muža, nech si oblečie čokoľvek. Do detailu dbá nielen o celkové zladenie outfitu,ale aj o správny výbera kombináciu jednotlivých druhov odevov charakteristických pre daný štýl."

Je to frajer! Aj nášmu grafikovi sa páči a to už je čo povedať.

Jedna bunda, dvoje tenisky, troje nohavice.

Farebné prepojenie.Tričko, opasok a tenisky rovnakej farby.

Jeden štýl, dva odlišné outfity – naoko podobné, ale zároveň veľmi rozdielne. Vľavo je elegantný casual štýl s topánkami a vpravo športový casual štýl s teniskami.

Vľavo casual sporty style: bunda a tenisky. V strede casual army style: bunda a vysoké topánky na šnurovanie. Vpravo casual chic style: sakokabát a semišové kotníkové topánky.

Späť na hlasovanie

Denis Bohumil Schvarcz

Denis Bohumil Schvarcz

Napíš komentár