Odveta

10.04.2018 / Stewo Biroš
Salah and co.. (photo: SITA/AP Photo/Peter Byrne)

Salah and co.. / (photo: SITA/AP Photo/Peter Byrne)

Bohorovnosť zbiera pľuvance, kazí charaktery a v športe navyše prehráva zápasy. Vitajte v odvete Ligy majstrov, priatelia.

Manchester City - Liverpool

Zatiaľčo proti Liverpoolu hrali Citizens v Lige majstrov princezničku, čo si nechcela zageniť pozlátené kydle v bordeli, proti Manchestru United v domácej lige vymenili polčas, čo mali vyhrať 5:0 za vlastné presvedčenie, že Mourinho si už vykopal hrob a tak namiesto poslednej hliny čo ho mala zahrabať mu doň hodili rebrík aby sa exkluzívne vyštveral zmŕtvych. Pridajte Atkinsona ako slepecký bonus arbitra a futbalový absurdistan má v dejovej línii hlavnú postavu na celkom dobrú knihu.

Hlavu nepotrebuje iba špendlík, v športe však ostáva alfou i omegou, či teda môžu šejkovci prehrať trikrát za sebou a druhýkrát po sebe doma, to nechám na Borbelyho vertikálu, Jožka Guardiolu a jeho tímového špiritualistu. Streliť tri góly, ktoré dnes večer na Etihad Stadium Man City musí je pri kadencii Skyblues viac než možné, nedostať ale zároveň ani jeden v strete s hbitým power rankingom červenej opozície, toť kurz blízky Kulymu že vyhrá Superstar.

Futbal je plný záhad, ktorých je na druhej strane vždy málo nato, aby z neho spravili nudu. Ktorá dnes na Eastlands zaručene nehrozí. Jak dobre pre všetkých.

Pepe nezaváha, nespanikári, neprehrá a … nepostúpi. To ibaže by sterilný Sterling prestal kopať miliónové sterlingy do luftu a Salah dostal menzes.

Zážitoček, priatelia…

Stewo Biroš

Stewo Biroš

(C) SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. 2018. Obrazový materiál podlieha autorskoprávnej ochrane. Jeho kopírovanie a redistribúcia je zakázaná.

Napíš komentár