Fešák na lajne - Juan Carlos Unzué

23.04.2018 / Denis Bohumil Schvarcz
 (photo: SITA/AP Photo)

/ (photo: SITA/AP Photo)

Trénera Stana Lobotku si podal Marek Liso z Marco Mirelli.  Porovnal ho s trénermi v aktuálnom hlasovaní, aby ste sa mohli čo najlepšie rozhodnúť. 

Juan Carlos Unzué – Real Club Celta de Vigo

"Juan Carlos je opakom Massimiliana Allegriho.

Žiadny oblekový štýl, oblek maximálne ako súčasť ležérneho štýlu, ktorý je síce ležérny, ale nedá sa porovnávať s Nagelsmannovým. Nie je mladícky, ale ani ničím nápaditý.

V prípade Nagelsmanna je to skutočne jeho štýl, vždy a všade a vie ho odniesť. Je súčasťou jeho osobnosti. V prípade odievania Juana Carlosa nie je veľmi o čom písať.

Síce sa oblieka, lebo obliekať sa musí každý, ale vkus a štýl nebude jeho doménou. Vyzerá to tak, že nič viac od odievania nechce. Džínsy alebo nohavice, košele, svetre, kožené tenisky a niekedy športová bunda do pása..

V barcelonských časoch, keď bol asistentom Luisa Enriqueho, bolo odievanie Juana Carlosa zaujímavejšie. Nie iné ako teraz, ale povedal by som, že krajšie.

Ako sa hovorí, „ryba smrdí od hlavy“."

Ležérna klasika dnes už pomaly staršej trénerskej generácie.

Obleky bez kravaty. Pulóver. Košeľa s véčkovým svetrom. Tričko s véčkovým svetrom.

Toto áno. Športové bundy do pásu mu pristanú a pôsobí upravene.

Svetlo na konci tunela. Alebo to bolo na začiatku tunela? Farebne a štýlovo dobre. A dokonca môžeme vidieť aj módny prvok – vyhrnuté džínsy.

Denis Bohumil Schvarcz

Denis Bohumil Schvarcz

(C) SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. 2018. Obrazový materiál podlieha autorskoprávnej ochrane. Jeho kopírovanie a redistribúcia je zakázaná.

Napíš komentár