Športový svet očakáva, či sa po mundiale budú tešit Pelé s Neymarom, obhajcovia zo Španielska alebo niekto celkom iný. (photo: SITA/AP Photo/Ricardo Saibun-Santos)

Očakávania svetového fanúšika

Martin Petro

Tému očakávania pre rok 2014 sme rozdelili na dve podobné polovičky. Včera sme mysleli národne, dnes budeme globálne. Nový rok totiž podľa najnovších správ zasiahol aj ostatné krajiny. Za ostnatým drôtom, ktorý nás delí od zvyšku sveta, sa takisto víria sny, fantázie a nádeje.


Od Petra Sagana očakávame všetci v roku 2014 veľké veci. Teda všetci, okrem ministra financií a jeho štátneho rozpočtu. (photo: SITA/AP Photo/Christophe Ena)

Očakávania slovenského fanúšika

Martin Petro

Športovo bohatý rok 2014 vyvoláva množstvo očakávaní, a to na globálnej aj regionálnej úrovni. My pod Karpatmi máme naše vlastné problémy, o ktoré zvyšok sveta ani nezakopne. Je to tak odjakživa a je to logické. Buďme logickí aj my a rozdeľme si teda túto tému na dve podobné polovičky. Dnes sa venujme tomu, čo od roku 2014 môže očakávať slovenský fanúšik. 


Fernandinho a the Citizens budú naháňať guľatú aj na Nový rok. (photo: SITA/AP Photo/Jon Super)

EPL: Ako na Nový rok,...

Stewo Biroš

Vitajte v roku 2014, amigos ! A vitajte znova v Premier League !


Presadí sa Adebayor v zápase Tottenhamu proti Stoke? (photo: SITA/AP Photo/Sang Tan)

EPL: The Blues vs. The Reds a iné zákusky

Stewo Biroš

Rozrežte ma napoly a vykrvácam vo farbách klubu… Dnes zatnú do mäsa fanúšikom Tottenhamu a Stoke, Newcastle a Arsenalu a aj Chelsea a Liverpoolu. 


Takto Maicon a Agger v chlapskom súboji zuby na Etihade vo februári zatínali. (photo: SITA/AP Photo/Jon Super)

EPL: Na Štefana futbalový Boxing Day

Stewo Biroš

Kalendár listuje 26.december, druhý deň Vianoc, Deň dobrej vôle, Lá Fhéile Stiofáin, za La Manche známy Boxing Day, a k jeho pokoju a radosti nemôže neprispieť i sama najrozšírenejšia hra na zemeguli. Hra, ktorá vznikla údajne práve tu. Vitajte v 18.kole Premier League !