Gervinho a Didier Drogba dnes potrebujú neprehrať. (photo: SITA/AP Photo/Hassan Ammar)

Škaredá Betty, alebo finále vitamínovej skupiny

Denis Bohumil Schvarcz

"Yo soy Betty, la fea" je názov najslávnejšej telenovely všetkých čias. "Unatracctive but brilliant," - nepekná no brilantná - výstižne opisuje nielen hlavnú predstaviteľku (Ana María Orozco, ako by ste to nevedeli). Dnes hrajú o postup tímy vitamínovej skupiny C. 


Osudná hlavička. (photo: SITA/AP Photo/Thanassis Stavrakis)

Mundial Stewa B.: Bordel plný hviezd

Stewo Biroš

Futbalisti sú ako prostitútky - ruinujú vlastné telá pre potešenie iných. A brazílsky bordel je panečkuže tak plný hviezd!


Portugalčanom ani Cristianovi World Cup v Brazílii zatiaľ príliš nesadol. (photo: SITA/AP Photo/Paulo Duarte)

Čudné a bezradné Portugalsko si postup nezaslúži

Andrej Fuksa

Ronalda a spol. kvária zranenia, no na trávnikoch ničím neohúrili a pôsobia bezducho. Už je to iné Portugalsko, na aké sme boli zvyknutí. Vlastne, je to ešte vôbec Portugalsko?


Luis Suarez, to je hlavička!  (photo: SITA/AP Photo/Felipe Dana)

Posledná večera

Richard Hanzlik

Favoritom vytrel kocúra jeden z najväčších outsiderov celého turnaja a z troch majstrov sveta postúpi do ďalšej fázy iba jeden. A to si dovolím tvrdiť, že ak by bola skupina päťčlenná, tak by spomínaní majstri sveta mali problém postúpiť aspoň z druhého miesta.


Budú sa Chiľania radovať aj dnes proti Nizozemcom? (photo: SITA/AP Photo/Manu Fernandez)

Aj v tretí deň ide v grupe B oveľa

Vlado Kurek

Posledné dva zápasy v skupine majú jedno spoločné. Hrá sa v nich o budúcnosť. V jednom o turnajovú, v druhom o tú dlhodobejšiu. Kto má v nich aké šance?


Krásne súboje priniesol ďalší ročník CocaCola školského pohára. (photo: CocaCola)

Coca-Cola Cup: Tréningový kemp v Ríme prekĺzol Slovákom pomedzi prsty

Lukáš Kendra

Aj keď sa dnes takmer všetka pozornosť sústreďuje na futbalový karneval v Brazílii, predsa len ostáva v platnosti stará pravda , že všetky cesty vedú do Ríma. Inak tomu nebolo ani v historicky prvom ČESKO-SLOVENSKOM SUPERFINÁLE Coca-Cola Cupu.


Los fanúšikos. (photo: SITA/AP Photo/Andre Penner)

Mundial Stewa B.: Odstrelia Chorváti mexické sombréro?

Stewo Biroš

„Neviem, čo ma žerie viac. Manžel, futbal, alebo obaja naraz. A už nech ten bordel konečne skončí a nech vyhrá ten Honolulu“. Kolegyňkin frk spoza stola a mišohudákovo že Yeee! 


Pirlo, Andrea Pirlo. (photo: SITA/AP Photo/Hassan Ammar)

Taktické manévre: Céčko a Déčko

T.M. Pabil

Seriál pre priaznivcov futbalovej taktiky pokračuje dnes rozborom diania v skupinách C a D. Je prinajmenšom rovnako zaujímavý, ako kravaty pána Lešického v televízii!


Červenú si na MS v Brazílii zaslúžia aj rozhodcovia. (photo: SITA/AP Photo/Shuji Kajiyama)

Naši rozhodcovia na MS do Brazílie!

Laco Králik

Góly-Body-Hlody prinášajú neobjektívne, fiktívne, neoverené a miestami až nemiestne nepravdivé novinárske kačice. Ak nie je v texte uvedené inak, zdrojom všetkých informácií je agentúra JPP.


Ako Fellainiho afro vyrovnávajúci gól strelilo. (photo: SITA/AP Photo/Sergei Grits)

Veľká šanca pre Belgicko

Samo Marec

Klimatické rozdiely môžu byť v Brazílii mätúce. Spolukomentátori môžu pätnásť minút rozvíjať myšlienku o tom, ako toto prílišné teplo mužstvu nesvedčí, lebo nemôže naplno aplikovať svoj ofenzívny pressing a všetko to znie pekne a múdro až do momentu, kedy ich komentátor neopraví. Oznámi im, že v Porto Alegre je nie veľmi teplých 17 stupňov. Toto sa naozaj stalo.