Slovenskoooo! Vyhrali sme s Rakúšanmi, no a čo ďalej? (photo: SITA/Ján Slovák)

Elefantastické!

Martin Petro

Elefantastické! Naši tenisti zabojovali a cez nebezpečné Rakúsko postupujeme do baráže o svetovú skupinu. O skvelý výsledok 4-1 sa postarala celá naša nominovaná štvorica, a to takmer rovnakým dielom.


Grigor Dimitrov má pred sebou skvelú budúcnosť s raketou v ruke. (photo: SITA/AP Photo/Mark J. Terrill)

Dimitrov, Raonic či iní môžu v budúcnosti vyzvať Djokoviča s Nadalom

Štefan Cebro

Hovorí sa, že v dnešnej dobe, keď potrebujete na vrcholovú hru rovnako skvelú fyzičku ako silu, dozrieva tenisový hráč niekedy okolo 27. či 28. roku, ak nemá supertalent a vôľu ako spomínaní dvaja najlepší tenisti. V rebríčku sa nachádza viacero do 25 rokov, ktorí majú na to, aby sa dostali do elitnej desiatky a možno až medzi päť najlepších tenistov.


Cez víkend bude znova zaostrené na Miloša Mečířa. Ako počas každého daviscupového víkendu. (photo: SITA/Gabriel Kuchta)

V Davis Cupe ide znovu o veľa

Martin Petro

Najteplejší slovenský marec všetkých čias máme za chrbtom, tvrdilo rádio, ktoré nikdy neklame. Pekne bude aj v apríli a nielen preto, že sme si za kráľa krajiny zvolili filantropa. Kvitnúť budú tulipány a všeličo iné, napríklad aj naše šance na návrat do svetovej skupiny Davisovho pohára.


Dominika repre šatičky odložila na čas hlbšie do skrine. (photo: SITA/Ján Slovák)

Reprezentačný dres náš najcennejší

Martin Petro

Domča si najlepšia sa rozhodla nereprezentovať Slovensko v barážovom stretnutí v Kanade, kde si budeme zachraňovať náš prvoligový zadok po zbabranom súboji s Nemeckom. Namiesto toho sa prihlásila na turnaj WTA 250 v Koala Lumpur, pretože cíti, že tento rok má konečne šancu preniknúť do top 10. 


Fešákov je päť, ale dôvody na návštevu NTC sú aj iné. (photo: SITA/Ján Slovák)

Päť dôvodov, prečo prísť na Davis Cup

Martin Petro

Od piatku do nedele sú v Bratiske Lotyšskí mužskí tenisti. Rozdajú si to s našimi o to, kto si to rozdá s Rakušanmi o to, kto si to rozdá na jeseň v playoff o svetovú skupinu. Toto je pätoro dôvodov, pre ktoré sa oplatí navštíviť NTC.


Stanislas Wawrinka v póze sústredenej na bekhend.  (photo: SITA/AP Photo/Aijaz Rahi)

Wawrinkov titul by konečne rozvíril mužský tenis

Štefan Cebro

Stanislas Wawrinka je hráč, ktorý môže konečne rozprúdiť mužský tenis. Ten ovládajú traja, až štyria fenoméni, ktorí od roku 2006 pustili ku grandslamovému titulu len Juana Martina Del Potra, ktorý všetkých prekvapil na US Open 2009. Wawrinka je k tomu podobne blízko ako bol argentínsky tenista, aj keď stále musí spraviť najťažší krok.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34