Grigor Dimitrov, bejby Federer. (photo: SITA/AP Photo/Pavel Golovkin)

Bejby Federer to konečne rozbalil

Štefan Cebro

Ďalší tenista sa môže medzi smotánku pridať vo Wimbledone, bude však musieť zdolať Djokoviča, ktorý má pred sebou vidinu ďalšieho grandslamového titulu a návratu na post svetovej jednotky. V semifinále mu stojí v ceste Grigor Dimitrov alebo „Bejby Federer“ ako ho familiárne voláme, keďže ho už od osemnástich porovnávajú so švajčiarskou legendou.


Žeby Novak Djokovic? (photo: SITA/AP Photo/Pavel Golovkin)

Wimbledon vyhrá iný, ako Australian a Roland Garros

Martin Petro

Turnaj turnajov začal. Včera sme už videli prvé riťopády po úderoch do protipohybu. Keď dvorce na Wimbledone za dva týždne úplne wiblednú a získajú svoje povestné vyjazdené hlinené fľaky, dočkáme sa inaugurácie kráľa trávy na súčasnú sezónu. Bude mať tretí grandsalám sezóny tretieho víťaza? Ja tvrdím, že takurčitee.


Už ich rozpísali, môžu vytiahnuť rakety a tiahnuť na pochod pavúkom. Wimbledon sa začína. (photo: SITA/AP Photo/Sang Tan)

Nemaznavý žreb Wimbledonský

Martin Petro

Ticho! Počuli ste to šumenie? Akoby niekto práve vystriekal poctivú dávku šľahačky. A nevoňajú to náhodou jahody? Ale isteže, z júna bude čo nevidieť júl, a to znamená, že v týchto dňoch štartuje Wimbledon. 


Novak Djokovic vie. Teraz, alebo nikdy. (photo: SITA/AP Photo/Michel Spingler)

Djokovič tuší, že teraz alebo nikdy

Štefan Cebro

Bóóóže, to bola ale nuda! Určite som si to nepovedal sám. Od grandslamového semifinále očakávate lepší výkon ako ten, čo predviedol Andy Murray proti Rafaelovi Nadalovi. Bol od Rafu tak ďaleko, ako Roger Federer vo finále Roland Garros v roku 2008. Uhral len šesť úbohých gemov, Federer dokonca vtedy len štyri.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35