Kansas City Chiefs preskočili zatiaľ všetky prekážky v sezóne. (photo: SITA/AP Photo/Ed Zurga)

NFL Power Ranking: New York, New York

Denis Bohumil Schvarcz

Pomaly sa blížime k polčasu základnej časti NFL. Deprimujúce, viem. Tímy majú po šesť-sedem zápasov za sebou, osem rozdelí sezónu na dve rovnaké časti. Niektorým aj ambicióznym zdá sa došiel dych, iní sa stále nesú na víťaznej vlne, ktorou prekvapivo otvorili sezónu.


J.J. Watt a spoluhráči a fanúšikovia z Houstonu krvácajú nielen z nosa. (photo: SITA/AP Photo/David J. Phillip)

NFL: Houston, máte problém

Vlado Kurek

Opäť raz výborný týždeň s niekoľkými veľmi zaujímavými zápasmi. Najskôr skvelý defenzívny zápas Packers a Ravens, potom nervydrásajúcu prestrelku Patriots a Saints. Tri z menovaných mužstiev sa zaslúžene umiestnili v prvej päťke, stále však dýchajú na chrbát Peytonovi Manningovi.


NFL stavia občas veci na hlavu. Pózujú Matthew Stafford a Julius Peppers, v minuloročnom zápase Lions a Bears. Odveta je dnes večer. (photo: SITA/AP Photo/Rick Osentoski)

Euríčko na NFL, Week 4

Denis Bohumil Schvarcz

Minulá nedeľa bola hracím dňom, keď bolo treba byť pri tipovaní NFL odvážny. Čiže sa pýtal presný opak toho, čo som predviedol ja. Pol na pol nie je bilancia, na ktorú by som bol hrdý - treba uhádnuť všetko, alebo nič. Viem lepšie. Frčku do nosa rozchodím verím už dnešnými tipmi. 


New York Giants sú dole. Sklopené hlavy, pohľady ako quarterback Eli Manning v nedeľu v Caroline. (photo: SITA/AP Photo/Mike McCarn)

NFL Power ranking: Zaujímavejšie na zlom konci

Denis Bohumil Schvarcz

Tretí hrací víkend v americkej NFL priniesol veľa prekvapivých výsledkov. Ešte prekvapujúcejšie je, že tie sa až tak nepodpísali pod premiešanie poradím na čele nášho rankingu najlepších tímov ligy amerického futbalu. Skôr poslali ešte hlbšie slávne tímy, od ktorých sa pred sezónou očakávalo playoff. 


Fanúšikovia Seahawks majú veľa dôvodov na poriadny krik. (photo: SITA/AP Photo/Elaine Thompson)

NFL Power ranking: Pôsobiví Seahawks

Vlado Kurek

Power ranking budeme zostavovať každý týždeň po skončení kola. Výnimku je prvý rebríček, kde sme sa nechceli nechať uniesť nepodstatnými prípravákmi a počkali si na dve sady zápasov. Nech máme z čoho variť subjektívny guláš.


Rozohrávač Green Bay Packers Aaron Rodgers (v bielom), skladá ho Usi Umenyora z NY Giants (v modrom). Keď už článok písali fanúšikovia oboch klubov. (photo: SITA/AP Photo/Julio Cortez)

Pred sezónou NFL 2013: Konferencia NFC

Vlado Kurek a Matúš Priehoda

Naše preview NFL sezóny 2013 pokračuje bližším pohľadom na National Footbal Conference, teda na NFC. Je to konferencia, ktorá v posledných šiestich rokoch priniesla štyroch víťazov ligy (dvakrát Giants, raz Packers a Saints) a ktorá je srdcovkou autorov tohto článku. Môže byť teda tento text objektívny? Tak určiteee!


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26