Prečo Bayern?

22.04.2015 / Stewo Biroš
Rafinha a Dante po výhre 6:1 nad Portom. (photo: SITA/AP Photo/Matthias Schrader)

Rafinha a Dante po výhre 6:1 nad Portom. / (photo: SITA/AP Photo/Matthias Schrader)

Mníchovský ligotavomajstrovský masaker v utorok potvrdil, že neveriť vo futbale súčasnému, čo i oslabenému Bayernu, je ako neveriť v kostole pánu Bohu, a či to beriete ako rúhanie alebo nie, smršť včerajších bavorov by v Allianz Arene nebol neustál hádam ani výber sveta.

Klonovaná Barcelona

Bayern znova raz klonoval Barcelonu so svalmi a skrz svoju absolútne najsilnejšiu zbraň - vieru vo vlastné schopnosti, devastačne zdecimoval súperovi tú jeho, že vôbec vie kopnúť do lopty. Či už budete konšpirovať o tom, že všetko je ozaj adolfovsky zakopané v árijskej rase, nezistenom superdopingu alebo v obyčajnom futbalovom zázraku, pravda bude zakopaná na opačnej strane. Tam nájdete iba dve jednoduché veci – nesmrteľnú motiváciu a tvrdý tréning. Amen.

Futbal včera znova raz ukázal, že je tou najkrajšou vedľajšou vecou v živote, bo ho dokáže ukazovať v inom lesku. A to i napriek tomu, že neveriacim Portom sa momentálne rinie potok futbalových sĺz...

Stewo Biroš

Stewo Biroš

(C) SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. 2015. Obrazový materiál podlieha autorskoprávnej ochrane. Jeho kopírovanie a redistribúcia je zakázaná.

Napíš komentár