Články autora Denis Bohumil Schvarcz

Euríčko na NFL - Week 17

28.12.2014 / NFL / napísal Denis Bohumil Schvarcz. Russell Wilson dobehol pre touchdown, arizonský Cardinal nestihol priletieť včas. (photo: SITA/AP Photo/Rick Scuteri)

Ach, jaj. Sedemnáste Euríčko na NFL znamená jediné. Základná časť najlepšej ligy na svete sa dnes v noci skončí. Znova utiekla rýchlejšie, ako nevesta Julia Roberts spred oltára v romantickej komédii. Dnes je posledná šanca položiť na jeden hutný tiket večerné zápasy a skončiť starý rok v zisku. 

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Slovenský hokej vs Favoriti KHL a MSJ 1:14 (0:6, 0:6, 1:2)

27.12.2014 / Hokej / napísal Denis Bohumil Schvarcz. He shoots, he scores! Ďalší Kanaďan strelil puk do slovenskej brány. (photo: SITA/AP Photo/The Canadian Press, Graham Hughes)

26.12.2014, BRATISLAVA/MONTREAL. Najlepší slovenský hokejový klub hrajúci v KHL a výber najlepších mladých slovenských hokejistov obliekajúcich reprezentačný dres na MSJ v Kanade odohrali na Štefana svoje zápasy proti favoritom súťaží, ktorých sa aktuálne zúčastňujú. Deň, ktorý sa vo svete označuje ako Boxing day priniesol dvojnásobné K.O. pre to najlepšie z nášho hokeja. 

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Žeby?

15.12.2014 / Hokej / napísal Denis Bohumil Schvarcz. Peter Sojčík vzal obrancu Popradu a svoj tím na plecia a dvoma gólmi vrátil VSŽ do hry v nedeľnom zápase slovenskej ligy. (photo: SITA/Radoslav Maťaš)

Výraz "žeby" sa podľa Slovníka slovenského jazyka používa vo vetách, v ktorých sa vo forme otázky vyslovuje pochybovanie, neistota, obava. Pred ani nie dvoma týždňami som na tomto mieste usvedčil číslami košických hokejistov z biedy. Vyjadril som dokonca nádej myšlienku, že by dni trénera Tomka na striedačke VSŽ mohli byť spočítané. 

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ