Články autora Denis Bohumil Schvarcz

Euríčko na NFL - Week 15

14.12.2014 / NFL / napísal Denis Bohumil Schvarcz. Ako na podnose doniesol loptu do endzóny TY Hilton z Indianapolisu. Až pritom črievičku stratil... (photo: SITA/AP Photo/David Richard)

Už len tri príležitosti poriadne si namastiť účet máme v základnej časti aktuálneho ročníka NFL. Výhodou dnešného kola je, že eventuálna výhra stihne prísť na účet ešte v čase vhodnom pre Ježiška. Áno, ak to dnes výjde, Vianoce budú biele. Chcel som napísať štedré. 

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Euríčko na NFL - Week 14

07.12.2014 / NFL / napísal Denis Bohumil Schvarcz. Philadelphia Eagles a jej QB Mark Sanchez dnes v súboji top útoku a top obrany vyzvú obhajcov zo Seattle. (photo: SITA/AP Photo/John F. Rhodes)

Neuveriteľné, ako rýchlo ubieha sezóna NFL.  Štrnáste euríčko, investované do nedele počas ktorej sa hrá gro zápasov znamená, že po tomto zostanú len posledné tri a základná časť sezóny je znova fuč. Kto s kým a proti komu si staviť dnes?

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Euríčko na NFL - Week 13

30.11.2014 / NFL / napísal Denis Bohumil Schvarcz. Seattle Seahawks a San Francisco 49ers to už majú v tomto týždni vďaka Thanksgiving game za sebou. Na dnešné duely si môžete tipnúť ešte v nedeľu do siedmej večer. (photo: SITA/AP Photo/Tony Avelar)

Veľký, preveľký šláger uvidíme dnes neskoro v noci na tráve vo Wisconsine. Green Bay Packers hrajú doma proti New England Patriots a okrem dvoch trojslovných tímov je zápas zaujímavý aj tým, že prvýkrát proti sebe nastúpia Aaron Rodgers a Tom Brady. Neviem, ako vy, ja sa pol jedenástej večer neviem dočkať.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ