Články autora Denis Bohumil Schvarcz

Euríčko na NFL - Week 5

05.10.2014 / / napísal Denis Bohumil Schvarcz. J.J. Watt (99) a quarterback na zemi. Častý pohľad pri zápasoch Houstonu Texans. (photo: SITA/AP Photo/David J. Phillip)

Pred týždňom sa potvrdilo, že ak niečo robím na poslednú chvíľu, za veľa to stáť nebude. Nedal som si príliš záležať na tipoch na zápasy NFL a podľa toho to aj vyzeralo. Ledva som ich uhádol správne viac, ako polovicu. Nevadí, našťastie je každú nedeľu nedeľa a tie jesenné znamenajú novú dávku pokušenia. Vyhrať balík za euríčko, stavené na americký futbal.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

NFL Power ranking: Trošku nudný týždeň

01.10.2014 / NFL / napísal Denis Bohumil Schvarcz. DeMarco Murray sa snaží prejsť cez obrancov New Orleans Saints. (photo: SITA/AP Photo/Brandon Wade))

Keď štyri z piatich najlepších tímov oddychujú, nebude to asi úplne najvzrušujúcejší týždeň v NFL. Hoci, niekoľko zaujímavých udalostí sme pre vás, samozrejme, zaznamenali. Tradičné kluby z New England, Pittsburghu, Washingtonu a Chicaga všetky prehrali, spolu o 82 bodov. Najmä Patriots s Redskins si Week 3 nedajú za klobúčik, či za prilbu. New Orleans Saints vyzerajú horšie, ako sme dúfali. Miami dobyli Wembley. Ako sa udalosti víkendu prejavili na rebríčku na TakUrčitee?

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Prečo Bratislavčania prestali chodiť na KHL?

30.09.2014 / Hokej / napísal Denis Bohumil Schvarcz. Fanúšikov chodí na hokejový Slovan čoraz menej. (photo: SITA/Jozef Jakubčo )

Stovky neobsadených sedadiel na Zimnom štadióne najlepšieho krasokorčuliara počas včerajšieho zápasu KHL Slovan Bratislava - Dinamo Minsk si už vyslúžili krátku konverzáciu medzi televíznymi komentátormi na Sport TV. Belasí tretíkrát v novom ročníku nemali plný dom, odkedy prišiel k tímu nový tréner, ešte ani raz nevypredali arénu (0 z 2 zápasov). Čo sa zrazu stalo? Prečo Bratislavčania prestali chodiť na KHL? 

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Hollywoodsky koniec Dereka Jetera

27.09.2014 / MLB / napísal Denis Bohumil Schvarcz. Number two, Derek Jeter... (photo: SITA/AP Photo/Bill Kostroun)

Taký film ste určite videli. Neúprosne starnúci bejzbolista hrá poslednú sezónu, posledný zápas. Miláčik fanúšikov, všetkými rešpektovaný kladný hrdina. Nedlho pre koncom filmový klimax. Posledná zmena, posledná možnosť vyhrať zápas. A hráč to dokáže. Trafí pálkou loptičku a víťazný bod dobehne na domácu métu. Potlesk, titulky, zimomriavky a slzičky. Koniec.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Euríčko na NFL: Week 3

21.09.2014 / NFL / napísal Denis Bohumil Schvarcz. Seahawks zo Seattle. (photo: SITA/AP Photo/Scott Eklund)

Pred týždňom som sa vám poradil jeden výherný kurz 3,00 a jeden 2,60. Ostatné dve tipované prekvapenia mi nevyšli, rovnako tri zápasy favoritov. Neuhádol som o dva zápasy menej ako v prvom týždni, ak to ďalej pôjde takým tempom, euríčko zhodnotíme ešte v októbri. Dnešnú zostavu zápasov NFL som rozdelil na tri skupiny.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ