Články autora Denis Bohumil Schvarcz

Scenáre národneho šialenstva

09.05.2014 / Hokej / napísal Denis Bohumil Schvarcz, Samo Marec, Mišo Hudák, Peter Vretenička and Vlado Kurek. Ten moment pred zápasom a turnajom, keď je ešte možné všetko.  (photo: SITA/Radoslav Maťaš)

Ani tentokrát, niekoľko desiatok minút pred prvým buly v Minsku nevynecháme príležitosť upriamiť pozornosť čitateľov na naše predikcie. Čo čakáme od našich? Aké na to máme dôvody? A aká je teplota na teplomeri národného šialenstva každoročne pomenovaného Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji? 

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Je ti súdený Samsung Galaxy S5?

07.05.2014 / / napísal DOXXbet and Denis Bohumil Schvarcz.  (photo: )

Priatelia, kamatári, fanúšikovia TakUrčitee. Po pár mesiacoch naša krajina, dobre známa Hokejová Republika opäť podľahne celonárodnej horúčke. Majstrovstvá sveta v Minsku sú tu. Koľko toho vyhráme? Uvidíme. Nech to na bieloruskom ľade dopadne ako chce, vy môžete vyhrať bez ohľadu na úspechy, či neúspechy výberu trénera Vujtka.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Kto sa naozaj má spojiť pre futbal

01.05.2014 / Futbal / napísal Denis Bohumil Schvarcz. Protest fanúšikov Trnavy. (photo: SITA/Jozef Jakubčo)

Dnes sa hrá v Myjave finále Slovenského pohára vo futbale. Na západný koniec republiky prídu skupiny fanúšikov z Bratislavy a Košíc, aby povzbudili svojich v boji o trofej, ktorá má väčšie meno ako skutočnú hodnotu. Je možné, že pritom budú znova demonštrovať svoj nesúhlas s novým zákonom zameraným na ich umravnenie.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Košickí majstri: Najsilnejší káder sa musel konečne prejaviť

22.04.2014 / Hokej / napísal Denis Bohumil Schvarcz. Majstri a slovenský Stanley Cup. (photo: SITA/Jozef Jarošík)

Pred rozhodujúcim finále sa mohlo zdať, že nastal čas, aby sa hokejového titulu dočkala aj Nitra. V sobotu hrala nebojácne a zaslúžene vyhrala, ale v pondelok už nemali Nitrania silu na to, aby zodvihli nad hlavu slovenský Stanley Cup. Nepochopím, prečo sa naša trofej tak výrazne podobá na najslávnejšiu trofej hokejového sveta, ale budiš.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ