Články autora Denis Bohumil Schvarcz

Marcové tipovacie šialenstvo: Traf pavúka NCAA a vyhraj 50€ od DOXXBet

18.03.2014 / Súťaž / napísal Denis Bohumil Schvarcz.

Priatelia, kamaráti. Najlepší športový turnaj medzi Marsom a Venušou sa začína vo štvrtok. NCAA March Madness je turnaj najlepších basketbalových tímov amerických univerzít. S predkolom 68 (pre naše potreby od štvrtka 64) najlepších škôl sa medzi sebou formou vyraďovacieho pavúka pobije o titul majstra Ameriky. Máme pre vás súťaž.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Tragická sezóna štyroch slávnych značiek NBA

14.03.2014 / Basket / napísal Denis Bohumil Schvarcz. Sezónu štyroch slávnych klubov NBA vystihuje výraz tváre Jeffa Greena (Celtics, 8). (photo: SITA/AP Photo/Elise Amendola)

V Kanade a Amerike hrá v NBA tridsať tímov. Nie všetky sú si rovné históriou, slávou a popularitou. Štyri z najslávnejších a najpopulárnejších, ktoré aj vás určite napadnú medzi prvými, keď sa povie NBA majú sezónu, ktorú možno za tragickú. Reálne hrozí, že nikto z kvarteta Los Angeles Lakers, New York Knicks, Boston Celtics a Philadelphia 76ers sa nedostane do playoff.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Piati proti piatim:Bilancia prestupov v NHL

07.03.2014 / Hokej / napísal Denis Bohumil Schvarcz and Peter Vretenička.  (photo: )

V stredu bola v NHL na programe uzávierka prestupov. Generálni manažéri sa preto logicky snažili posilniť tak svoje kluby pred play-off. Pozrime sa na päť z nášho pohľadu najzaujímavejších prestupov vo svetle toho, či si viac polepšil hráč, alebo klub, ktorého získal. Ideálny scenár win-win sa nepodarilo vždy naplniť, no v niektorých prípadoch sa rozhodne až v playoff.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ