Články autora Denis Bohumil Schvarcz

Hokejová republika po Soči

19.02.2014 / Hokej / napísal Denis Bohumil Schvarcz. Takto sme si olympiádu nepredstavovali. (photo: SITA/Jozef Jakubčo)

Hokejový turnaj sa včera v dramatickej koncovke večerného zápasu skončil. Najmä pre Slovensko a jeho fanúšikov, prehra 3:5 s Čechmi v osemfinále zastavila spanilé potácanie sa  reprezentačného výberu na ľade v Soči. Turnaj samotný a čo znamená pre Hokejovú republiku zhodnotili naši redaktori. Každý dostal maximálne päť viet. No dobre, päť súvetí. Emócie v nasledujúcich riadkoch sú skutočné.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

SVK : USA - ako vidíme prvý tréningový zápas v skupine ?

13.02.2014 / Hokej / napísal Denis Bohumil Schvarcz. Milan Jurčina sa pozerá sústredene vpred. My naňho v zápase budeme hľadieť s oveľa vystrašenejším pohľadom. (photo: SITA/AP Photo/Mark Humphrey)

Sme sa dočkali. Konečne tie nové dresy uvidíme v akcii. Zrejme biele, borci z US of A zvyknú hrať v modrých. Nechbožedá, aby boli také úspešné, aké sú pekné. Pred zápasom sú isté len dve veci: 1: z hľadiska úspechu na turnaji v ňom zas až tak oveľa nejde a 2: bez ohľadu na výsledok sa hokejovej republike podarí prehnane reagovať. Ako obyčajne. 

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Hrali sme tak, ako sme hrali - olympijska hokejová súťaž!

12.02.2014 / Súťaž / napísal Denis Bohumil Schvarcz.  (photo: )

Priatelia, kamaráti. Nepodarilo sa nám nepripraviť ďalšiu súťaž na TakUrčitee. Ako inak, olympijskú, ako inak, hokejovú. Zapojiť sa nikdy nebolo jednoduchšie. Stačí vyplniť formulár. Vyhrať detto. Stačí správne odpovedať na otázku príslušného hracieho dňa. Spomedzi správne odpovedajúcich vyberieme v každom kole jedného. Vyhrá krásne nové tričko od našich kamarátov z Kompot.sk. 

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ