Články autora Denis Bohumil Schvarcz

Euríčko na Playoff NFL, víkend divokých kariet

04.01.2014 / NFL / napísal Denis Bohumil Schvarcz. Green Bay Packers quarterback Aaron Rodgers (12)a receiver Randall Cobb (18) získali v divokom zápase na poslednú chvíľu divokú kartu a v nedeľu hrajú doma proti San Franciscu. (photo: SITA/AP Photo/Charles Rex Arbogast)

Základná časť NFL sa v nedeľu skončila, hráči dvadsiatich tímov močia unavené nohy v Karibiku a spytujú svedomie, čo mohli urobiť v sezóne lepšie. Playoff o SuperBowl chcú hrať všetci. Tréneri Houstonu, Washingtonu, Detroitu, Clevelandu, Tampy Bay a Minnesotte močia nohy doma v lavóre, sú bez práce a aj keď si polepšili odstupným, od hanby radšej nikam nechodia. Dnes sa začína playoff. 

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Soči bude o forme Haláka, Cháru a Hossu a skôr bez Šatana

31.12.2013 / Hokej / napísal Denis Bohumil Schvarcz and Štefan Cebro. Čo najmenej beznádejných pohľadov do našej brány by mali zabezpečiť Halák s Chárom. (photo: SITA/AP Photo/Matt Slocum)

Už len necelý týždeň a pol ostáva trénerovi Vladimírovi Vujtkovi na to, aby spísal a publikoval nomináciu pre olympijské hry v Soči. Prinášame vám po čase a ďalšom, z pohľadu ZOH však bezvýznamnom reprezentačnom turnaji aktualizovaný pohľad na mená, ktoré by sme na olympijských hrách radi videli. 

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Tri športové oriešky pre Popolvára

25.12.2013 / Basket / napísal Denis Bohumil Schvarcz. Carmelo a Knicks dostali ťažký darček pod stromček. Do NY prídu hráči Oklahoma City. (photo: SITA/AP Photo/John Minchillo)

Dnes pribudnú tradičné vianočné návštevy, ubudne z nazhromaždeného alkoholu. Nehovorte, že nie. Pre televíznych Popolvárov, ktorí väčšinu času trávia tvárením sa, že je OK ak sa pozerajú pol dňa rozprávky a druhú polovicu romantické komédie, vysielajú dnes tri priame prenosy, také malé oriešky. Pri troche strategického uvažovania môže deň skončiť nerušeným pozeraním kvalitného ..... športu.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ