Články autora Denis Bohumil Schvarcz

R.I.P. Vilo Belas

29.10.2013 / Hokej / napísal Denis Bohumil Schvarcz. Majstri Československa 1986. (photo: Internet.)

V živote športového fanúšika sú dni, na aké sa nezabúda. Prvým takým v mojom živote bol 21. marec 1986. Nemal som ešte ani desať rokov, no v ten deň som vedel, že sa môže stať niečo historické. VSŽ Košice hrali rozhodujúci zápas o majstra Československa na Zimnom štadióne Ladislava Trojáka v mojom rodnom meste.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Euríčko na NFL, Week 8

27.10.2013 / NFL / napísal Denis Bohumil Schvarcz. Atlanta Falcons a quarterback Matt Ryan dnes musia v Arizone vyhrať, inak moje euríčko znova vyjde navnivoč. (photo: SITA/AP Photo/John Bazemore)

Favoriti proti outsiderom, taká nedeľa nás čaká v NFL. Dva detaily navyše: časový posun mení čas prvého výkopu na 18., resp. 21. hodinu večernú a ďalší ostrý zápas uvidí Londýn. No, ostrý. Viac-menej to bude zápas tréningový. Hrajú totiž Jacksonville Jaguars, jedno z najhorších mužstiev posledného desaťročia (zatiaľ). Navyše proti 49-ers. Bude debakel pod BigBenom. 

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Ďalšia žilinská klobáska

23.10.2013 / / napísal Denis Bohumil Schvarcz. Žlto-zelení proti belasým je dobrý futbal bez ohľadu na súťaž, v ktorej sa odohráva. (photo: SITA/Milo Fabian)

Slovenský pohár vo futbale, Slovnaft Cup je súťaž na vyplnenie času v strede týždňa ako vyšitá. Krutý žreb štvrťfinále rozhodol, že v tejto fáze vypadne jeden z najúspešnejších klubov slovenskej súčasnosti. Žilina privítala na svojej tráve Slovan Bratislava. O tom, že vypadne Žilina, bolo rozhodnuté po desiatich minútach. 

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Euríčko na NFL, Week 7

20.10.2013 / NFL / napísal Denis Bohumil Schvarcz. Geno Smith, rookie QB NY Jets. Má dnes proti sebe najväčšieho rivala, New England Patriots. Go Geno, Go! (photo: SITA/AP Photo/Wade Payne)

Čakanie na skvelý tipovací týždeň NFL ma už znervózňuje. Stále sa motám okolo 50% úspešnosti, celosezónne skóre niekde na 60-tich percentách. Myslel som si, že som lepší. Raz to musí prísť, lebo inak začnete odo mňa pýtať peniaze späť. Bodaj by som si už dnes zaslúžil vašu dôveru v najbližšej stávkovej podateľni. Ako dopadne - aspoň podľa mňa - NFL v aktuálnu nedeľu?

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ