Články autora Denis Bohumil Schvarcz

Slovenská hokejová extraliga musí zomrieť

18.10.2013 / Hokej / napísal Denis Bohumil Schvarcz. Radim Ostrčil postrčil Laca Nagya do Lacovej bránky. Marek chytal za Žilinu v Košiciach. (photo: SITA/Ivan Fleischer)

Tá správa zaujala len preto, že je katastrofická. Slovenská hokejová Tipsport extraliga môže zaniknúť. Prezident HC Košice naznačil pre Hospodárske noviny, že klub poškuľuje po nadnárodnej súťaži. Piešťany majú zajačie úmysly dávnejšie, len nedávno sa po rokoch snaženia prepracovali do najvyššieho levelu a už ohŕňajú nosy. Ak odídu, zvyšok sa rozpadne. Bodaj by. 

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Aj zápas, na ktorý zabudneme, treba vyhrať

15.10.2013 / Futbal / napísal Vlado Kurek, Denis Bohumil Schvarcz, Richard Hanzlik and Martin Cejo Bosák.  (photo: )

Mohol to byť odrazový mostík do Brazílie, ale je to nakoniec iba rozlúčkové defilé. Sen o Brazílii sa rozplynul dávnejšie, mali by sme však snívať podstatnejší sen. O tom ako sa naše mužstvo začne budovať a hrať trvalo kvalitne. Pretože európska úroveň je niekde inde a dôležitejšie ako zahrať raz za osem zápasov je nájsť cestu k postupnému zlepšovaniu.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Steffi Grafovú vyzýva vo finále Martina Navrátilová

12.10.2013 / Tenis / napísal Denis Bohumil Schvarcz and Martin Cejo Bosák.  (photo: )

Zostáva posledný zápas. Bolo ich 32, najlepších tenistiek, aké si kedy strčili loptičku pod sukničku a vytiahli ju pri potrebe druhého podania. Od Steffi Grafovej po Mary Pierceovú, od utorka si to rozdávali v súbojoch, ktoré rozhodovali vaše fanúšikovské hlasy. Primadony, sirény aj Serena, tridsať z nich ste vyradili pred finále. Doňho posunuli najväčšie legendy. Steffi Grafovú a Martinu Navrátilovú. 

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Najlepšia tenistka všetkých čias bude jedna z týchto štyroch

11.10.2013 / Tenis / napísal Denis Bohumil Schvarcz and Martin Cejo Bosák.  (photo: )

Už len štyri ste nechali v hre. Najlepšou tenistkou všetkých čias sa stane jedna dáma z kvarteta Steffi Grafová, Serena Williamsová, Kim Clijstersová a Martina Navrátilová. O tom, ktoré dve z nich sa virtuálne pobijú o jediný titul, ktorý im ešte na polici chýba, rozhodnete vy, svojim hlasmi, práve dnes. Máte čas do 22:00, hlasujte z počítača, mobilu, toalety, hlavne to nenechajte na iných. 

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ