Články autora Denis Bohumil Schvarcz

Štvrťfinále so šlágrom Grafová - Hingisová

10.10.2013 / Tenis / napísal Denis Bohumil Schvarcz and Martin Cejo Bosák.  (photo: )

Osemfinále nášho turnaja, v ktorom sme postavili na pavúka tridsaťdva najlepších hráčiek tenisovej histórie (a dokonca sa ani všetky nerozjačali) prinieslo niekoľko prekvapení a zopár výsledkov, ktoré sú bežné aj v dnešnom WTA tenise. Zaujímavo sa poskladali duely do štvrťfinále, vašou úlohou je poslať do semifinále štyri najlepšie.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Osemfinále Majstrovstiev sveta všetkých čias v tenise žien

09.10.2013 / Tenis / napísal David Pavlik, Denis Bohumil Schvarcz and Martin Cejo Bosák.  (photo: )

Šestnásť duelov 1.kola Majstrovstiev sveta všetkých čias v tenise žien, v ktorom hlasy čitateľov TakUrčitee určia najlepšiu, aká kedy držala tenisovú raketu v ruke, je za nami. Pavúk pokročil do ďalšej fázy, 16 tenistiek zabojuje dnes o svoje miesto vo štvrťfinále. Práve Vaše hlasy rozhodnú o tom, ktoré zástupkyne nežnejšieho pohlavia zostanú v hre o ďalší titul do už aj tak bohatej zbierky. 

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

TakUrčitee Open: Majstrovstvá sveta všetkých čias v tenise žien

08.10.2013 / Tenis / napísal David Pavlik, Denis Bohumil Schvarcz and Martin Cejo Bosák.  (photo: )

Zoradiť si tenistky podľa vizuálnej príťažlivosti je súkromné gusto každého fanúšika. My sme sa predsa len zamerali na tenisové umenie ženského pokolenia. Dávame vám šancu zoradiť najlepšie z najlepších na turnaji, na ktorý sa ani Masters v Istanbule nechytí. Ktorá je podľa vás najlepšia tenistka všetkých čias?

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ