Články autora Vlado Kurek

NFL Power Ranking: Týždeň vďaky

04.12.2014 / NFL / napísal Vlado Kurek. Obrázok verne zobrazujúci, ako Seahawks zatočili so 49ers. (photo: SITA/AP Photo/Marcio Jose Sanchez)

Máme za sebou trinásty hrací týždeň obohatený o Deň vďakyvzdania. Už tradične bohatšia štvrtková nádielka divíznych súbojov bola kalorickejšia ako vypečený moriak a to sa hlavný chod podával až v nedeľu v podobe súboja Brady vs Rodgers. Parádne kolo, za ktoré sa oplatí poďakovať. Čomu môžu ďakovať najlepší, že sú najlepší si prečítate práve teraz.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

NFL Power Ranking: Prituhuje

30.11.2014 / NFL / napísal Vlado Kurek. Odell Beckham jr. a The Catch. (photo: SITA/AP Photo/Julio Cortez)

Tak ako prituhuje a ručička teplomeru radikálne klesá, tak prituhuje aj v rebríčkoch jednotlivých divízii a šance na postup sa pre mnohých blížia k bodu mrazu. Kto je pred vstupom do rozhodujúceho mesiaca horúci favorit a koho šance sú úplne chladné sa dozviete v tomto rebríčku.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

NFL Power Ranking: Z dna výslnie za 9 týždňov

08.11.2014 / NFL / napísal Vlado Kurek. Pretty boy Tom Brady a Gronk Gronkowski. Najlepšie duo ligy. (photo: SITA/AP Photo/Elise Amendola)

Ok, New England Patriots neboli úplne na dne. Je ale pravda, že na začiatku sezóny nepatrili ani zďaleka k najlepším a v istom okamihu to s nimi vyzeralo vcelku zlenedobre. Od výprasku v Kansas City, po ktorom ich mnohí dobre, že nepochovali, sa však parádne zdvihli a aktuálne predvádzajú dokonalý futbal. Cesta do SuperBowlu vedie cez Gillette Stadium vo Foxborough.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12