Články autora Vlado Kurek

Scenáre národneho šialenstva

09.05.2014 / Hokej / napísal Denis Bohumil Schvarcz, Samo Marec, Mišo Hudák, Peter Vretenička and Vlado Kurek. Ten moment pred zápasom a turnajom, keď je ešte možné všetko.  (photo: SITA/Radoslav Maťaš)

Ani tentokrát, niekoľko desiatok minút pred prvým buly v Minsku nevynecháme príležitosť upriamiť pozornosť čitateľov na naše predikcie. Čo čakáme od našich? Aké na to máme dôvody? A aká je teplota na teplomeri národného šialenstva každoročne pomenovaného Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji? 

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Nechajte Rewaya na pokoji

04.05.2014 / Hokej / napísal Vlado Kurek. Sa pobil. (photo: SITA/Jozef Jakubčo)

Hráč, ktorý ukazuje veľmi pekné veci posledné dva-tri roky bez toho, aby si ho média zvlášť všimli, sa po jednej prihrávke a jednej bitke stal takmer národným hrdinom. Čo to hovorí o ňom a čo to hovorí o nás?

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

UEFA Champions League: Vo štvorici po opici

14.04.2014 / Futbal / napísal Vlado Kurek. Je vyžrebované. (photo: SITA/AP Photo/Keystone/Laurent Gillieron)

Pohľad na vyžrebované štvrťfinálové dvojice máme za sebou a spätne môžem smelo tvrdiť, že sa nie je za čo hanbiť. Na rozdiel od večne padajúceho Neymara, zmätkujúceho Ferdinanda a naivkov, ktorí si myslia, že so Zlatanom by PSG postúpilo. Štyri mužstvá už vyspávajú kocovinu, ďalšie štyri ešte stále môžu snívať, že sa budú môcť napiť z obrovského ušatého pohára.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12