Nedeľa, 30. jún 2024

Nedeľná chvíľka poézie: Trávička zelená

Foto SITA/AP

Napätie medzi zväzom a klubmi preferujúcimi umelý trávnik narastá. SFZ vydalo nariadenie, že sa od roku 2022 bude musieť hrať prvá a druhá liga výlučne na prírodnej tráve.

Bojkot vedú, prirodzene, mužstvá ako Žilina a Trenčín, ktoré tvrdia, že toto nariadenie nekorešponduje so smernicami UEFA, nezakladá sa na reálnych odôvodneniach a môže mať pre mnohé kluby devastačné následky. Na koho strane ste vy?

Nedeľná chvíľka poézie: Trávička zelená

po tráve sa nebehá

po tráve sa smeje

povedal si premiér Truban

pri srdci ho hreje

v blate a či na snehu

márne hľadáš trávu

radšej v teple svojho domu

uvaríš si kávu

nikto nechce u nich hrať

v Žiline, Trenčíne

neprírodná rovná plocha

je tomu na vine

chceme padať na mäkké

Neymar by súhlasil

je to ale vážne dôvod

chytať sa za pasy?

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera