Sobota, 25. máj 2024
F1

Štartujte virtuálne motory a hrajte s nami F1 fantasy. Víťaza čaká v cieli obdiv fanúšikov a kvalitný merch

Tarek Yacoob Tarek Yacoob 24.03.2021
SITA/AP Photo/Kamran Jebreili

Koncept virtuálnych fantasy líg je obľúbený na celom svete a jednu si už s nami vďaka Fantasy Premier League môžete zahrať. Je nás tam 150. Je na čase, aby prehovorili aj verní fanúšikovia Formuly 1.

Futbalový koncept

Koncept nie je zložitý. Vo futbalovej Fantasy zbierate body za váš virtuálny tím, ktorý je zložený z pätnástich hráčov (jedenásť v základe a štyria náhradníci). Máte stanovený rozpočet (100 miliónov) a body získavate za výkony jednotlivých hráčov.

Ide najmä o góly, asistencie, alebo čisté kontá. Za karty či inkasované góly naopak dostávate mínusové body.

Podobný princíp

Podobne je to aj tu. Rozpočet máte 100 miliónov. Tentoraz si ale vyberáte piatich jazdcov a jeden tím, za ktorý získavate body.

Hamilton vám pravdepodobne zaručí veľkú porciu bodov, ale zoberie hneď tretinu rozpočtu. Vyhrá ten, kto bude mať kopec šťastia a najlepšie rozvrhne svoj rozpočet.

Zoznam toho, za čo všetko môžete body získať nájdete tu.

Tri tímy a tri prestupy bez postihu

V prípade Fantasy F1 si môžete vytvoriť až tri tímy. Skromným postačí jeden, nakoľko sa body naprieč vašimi tímami nesčítavajú.

V prípade viacerých tímov ide do hlavnej súťaže ten tím, ktorý si vyberiete. Ideálne je dať to najlepšie do vášho tímu č.1.

Rovnako dôležité je pamätať na to, že k dispozícii máte každý týždeň tri prestupy bez bodového postihu, ďalšie sú už za -10 bodov. K dispozícii máte dva-krát za sezónu aj divokú kartu či funkciu „Mega Drivera“.

Kompletné pravidlá hry nájdete tu.

Hraj TakUrčitee ligu a vyhraj merch obľúbeného tímu

Pre ešte väčšiu zábavu a emócie tu pre vás máme TakUrčitee Ligu. Vyberte váš najlepší tím a staňte sa našim šampiónom. Pripojiť sa treba prostredníctvom kódu: 18448861e6.

Víťaza odmeníme okrem obdivu fanúšikov aj merchom jeho obľúbeného tímu F1 podľa vlastného výberu v hodnote 50 EUR.

TakUrčitee vs EisKing Championship 2021 Challenge

So Števom Eiselem, populárnym komentátorom Formuly 1 a sme pripravili jednu výzvu navyše. EisKing má svoju Fantasy ligu, preto sa pýtame: porazí víťaz TakUrčitee F1 Fantasy víťaza EisKing Championshop 2021 Challenge?

Počas sezóny budeme po očku sledovať lídrov pelotónu hráčov v našich dvoch Fantasy ligách. Šampión, ktorý získa v sezóne 2021 viac bodov, vyhrá merch oboch značiek (napríklad TakUrčitee a EisKing).

Naštartujte svoje fantasy motory a ideme na to!

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera