Štvrtok, 23. máj 2024

Florbalisti na úvod MS vo Fínsky porazili vysoko USA

Slovenskí florbaloví reprezentanti vstúpili do svetového šampionátu jednoznačnou výhrou.

Tím USA porazili 15:1 (7:1, 4:0, 4:0). Hetrik strelili až traja hrači, Gál, Gajdoš aj Dudovič, ktorého vyhlásili najlepším hráčom zápasu.

Ďalšími súpermi našich v základnej skupine turnaja vo fínskych Helsinkách budú v sobotu Poliaci a v nedeľu hráči Thajska.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera