Štvrtok, 23. máj 2024

Slovenky na MS vo florbale budú hrať o 5. miesto

Slovensko – Nórsko 5:4 (2:1, 2:2, 1:1) v zápase skupiny o 5.-8. miesto na florbalových MS v Uppsale.

Dva góly vrátane víťazného a jednu prihrávku zariadila Šponiarová, po jednom góle strelili ešte Klapitová, Ferenčíková a K. Hudáková.

Tesná výhra nad Nórkami posunula zverenkyne trénera Jedličku do nedeľňajšieho zápasu o celkové piate miesto. Súperom našich budú Poľky, ktoré premohli Dánky 7:4.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera