Sobota, 25. máj 2024

Angličák, Ep. 02: Prehnané reakcie po prvom kole. Ktoré šunky vypadnú z Premier League?

Stano Staško Stano Staško 18.09.2020
Foto: Archív

V premiérovom kole anglickej ligy padli krásne góly. To nič, že žiadny z nich nebol Angličák. Stano Staško mal s Vladom Jančekom a podcastovým odborníkom Jonym (ešte nie je tínedžer, ale názor má) o čom rozprávať.

Je tu opäť fanúšikovský podcast o futbale, predovšetkým o tom z Premier League.

Prehnané reakcie

Mali sme prehnané reakcie po prvom kole, veštili sme výsledky tých nasledujúcich, Vlado má rubriku Fun factc, aj Jony má svoju.

Nechýba ani rubrika ČTŠB, a dozviete sa aj, ktoré šunky z ligy vypadnú.

Ep. 02: Ktoré šunky vypadnú?

Je to videopodcast, tak príjemné pozeranie aj počúvanie.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera