Sobota, 25. máj 2024

Angličák, Ep 3: Futbalové anlaýzy na LEGO ihrisku

Stano Staško Stano Staško 25.09.2020
Foto: Autor

Videopodcast Angličák sa posúva dopredu.

Stano Staško v ňom so svojimi stálymi hosťami začal z fanúšikovského pohľadu rozoberať gólové situácie na ihrisku. Nikto z nás nie je Marcel Merčiak, ale máme v tíme Jonyho, ktorý má 10 rokov, ale vie svoje, nielen o futbale

Ep. 3: Analýzy na ihrisku z lega

V treťom pokračování nášho fanúšikovského podcastu sme sa okrem gólov pozreli na nepremenené penalty a červené karty. Všetkého bolo neúrekom a my sme mali len 45 minút a futbalové ihrisko z lega.

Je pravda, že je stále “vo výstavbe”, ale sme s tým v pohode, lebo teraz diváci na štadión nemôžu. V každom prípade, tribúny už projektujeme.

Vlado Janček vo svojej rubrike našiel otcovsko-synovské dvojice v Premier League. Poznáte nejaké aj vy? A nechýbali ani špekulácie pred víkendovým kolom.

Pozerajte, aj počúvajte náš futbalový fanúšikovský pohľad na Anglický futbal.

Mimochodom hráte aj našu Takurčitee fantasy ligu? Po druhom kole som predbehol Telovýchovného vedúceho a v najbližšom kole idem do trháku!

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera