Sobota, 25. máj 2024

Bojkotujte sociálne siete, vyzýva aj Rice

TASR TASR 31.03.2021

Declan Rice podporil Thierryho Henryho, ktorý ukončil verejnú komunikáciu na internete v reakcii na zvyšujúci sa počet rasistických útokov. Stredopoliar West Hamu vyhlásil, že populárni hráči Premier League by mali zvážiť bojkot sociálnych sietí.

“Niečo sa definitívne musí zmeniť. Tých útokov bolo už veľa, hlavne minulý rok,” povedal Rice podľa agentúry AFP. (TASR, redakcia).

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera