Pondelok, 22. júl 2024

Bonucci si z reprezentácie doviezol koronavírus

TASR TASR 01.04.2021

Leonardo Bonucci z Juventusu Turín sa vrátil po reprezentačnej prestávke do klubu s koronavírusom a je v domácej izolácii.

Bonucci sa testu podrobil vo štvrtok, začiatkom týždňa mali pozitívne testy štyria členovia podporného tímu reprezentácie. Pozitívny je aj ďalší obranca “zebier” Turek Merih Demirel. (TASR, redakcia)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera