fbpx
streda, 3. marca 2021
Stones obranca Manchester City v Premier league
SITA/Clive Brunskill/Pool via AP
FutbalPremier league

Bookmaker zápasu City – Villa asi počúval Daru na playback

Ako prečíta kôň na hodine zemepisu japonské ostrovy? Konšú, Klušú, Šiskoku, Hopkajdo. Vitajte znova za lamanč, priatelia.

Manchester City – Aston Villa

Kurz, že fulbek Stones strelí v zápase dva gólä atakuje v každom dueli päťtisícku na Leicester spred pár rokov, blahoslavení, čo uverili a zarobili. Rozbiť ale Crystal Palace, čo nekopol na kasu ani raz a rozbiť rozbehnutú birminghamskú Villu, toť drakoňický rozdiel.

Keď pri výhliadkach na Eastlands nedávate Grealishovcom, čo inak dve kolá nevyhrali, väčšie šance, spomeňte si na ich nedávnu sedmičku naplno fičiacemu Liverpoolu.

Bukmejker čo vypísal 1,2 versus 12 najskôr zas počúval Daru na pleybek.

Fulham – Manchester United

Bonmot s Diablami na vrchole vianočnej jedličky naposledy naje…doval a nasr…dil slušný húf mankúnianov, pravdou ostáva, že na Anfield prišli solšérovci v minulom kole s jasným krédom lepšie neprehrať ako vyhrať. United slušne tímovo dozrel a na konci dňa mohol zraneniami zabrzdený Liverpool obrať o všetko.

Na najšarmantnejšom štadióne v lige môžu večer červení papierovo prehrať jeden zápas zo šiestich, ak veríte v Rašforda, potom pri 1,5. Srdiečko ale ostáva na Hammersmith.

Ak chcete byť milionármi, pomôžte miliónu ľudí, vy verní ostávajte v koňtakte a dopremierligotania, kamaráti.

(C) SITA Slovenská tlačová agentúra, a.s.. Obrazový materiál podlieha autorskoprávnej ochrane. Jeho kopírovanie a redistribúcia je zakázaná.