Piatok, 24. máj 2024

City, Liverpool, alebo niekto tretí? Naše predpovede pred štartom Premier League

Tarek Yacoob Tarek Yacoob 13.08.2021
TASR/AP

Začiatok anglickej Premier League sa už nezadržateľne blíži.

Dnes je na programe úvodný zápas novej sezóny. Odhodlaný sebavedomý nováčik z Brentfordu začne svoju záchranársku púť na domácom útulnom štadióne proti Arsenalu. „Kanonieri“ majú malú dušičku a zároveň budú dúfať, že pred dvojzápasom s Chelsea a Manchestrom City nezakopnú hneď proti nováčikovi.

So začiatkom nových sezón sa nám spájajú aj mnohé tipovačky a hecovačky. Niektorí ich majú aj v práci, iní hrajú rôzne hry a tipovačky na internete. Jednu internetovú predpovedačku sme si dali aj my v redakcii Tak Určitee.

Šesť otázok, osem pisálkov

Osem z nás sa zamyslelo nad šiestimi otázkami, ktoré trápia fanúšikov futbalu po celom svete. Tu sú:

Otázka číslo jeden : Kto sa stane majstrom v sezóne 2021/2022?

Druhá otázka : Ktoré tímy sa umiestnia v TOP4?

Tretia otázka : Niekto vypadnúť musí, „favoritom“ sú traja nováčikovia. Ktoré tri tímy na „relegation“ tipuješ ty?

Štvrtá otázka : V najprestížnejšej lige sveta uvidíme v akcii množstvo svetových útočníkov. Kto sa stane TOP strelcom novej sezóny?

Piata otázka : Okrem tradičných favoritov sme v každej sezóne svedkami nejakých príjemných prekvapení. Kto bude „čiernym koňom“ súťaže tentoraz?

Šiesta otázka : Niekto prekvapí, iný zas sklame. Kto získa nepopulárne ocenenie „sklamanie ročníka“?

A tu je zoznam pisálkov: Denis Bohumil Schvarcz (Telovýchovný vedúci), Tarek Yacoob, Jano Janočko, Jakub Bobro, Jakub Halák, Stano Staško, Števo Kolibár a Števo Biroš.

Naše predikcie

OtázkaBohumilTarekJakub B.JanoJakub HalákStanoŠtevo K.Števo B.
MajsterManchester UnitedMCityMCityChelseaChelseaMCityChelseaMCity
Top 4MU, Chelsea, MC LiverpoolMC, Chelsea, MU, LeicesterMCity, Chelsea, Liverpool, MUMC, Liverpool, Chelsea, MUChelsea, MU, MC, LiverpoolMC, Liverpool, MU, ChelseaChelsea, MU, MC, LiverpoolMC, Chelsea, Liverpool, MU
Kto vypadneNorwich, Newcastle, BrightonBurnley, Norwich, WatfordCrystal Palace, Newcastle, WatfordWatford, Bentford, NorwichWatford, Norwich, BrentfordNorwich, Burnley, BrentfordWatford, Brentford, BrightonNorwich, Norwich, Norwich
Top strelecKaneLukakuLukakuSalahLukakuJotaKaneLukaku
Čierny kôňAston VillaLeicesterAston VillaTottenhamAston VillaAston VillaNorwichLukaku
SklamanieTottenhamLiverpoolLeicesterArsenalArsenalTottenhamWest HamNewcastle

Na záver

Nezabudnite, že zmeny vo vašich Fantasy tímoch môžete urobiť len do 19:30, potom sa všetky tímy uzamknú a ďalšie zmeny budete môcť vykonať až pre nasledujúce druhé kolo.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera