Nedeľa, 30. jún 2024

Čo tak si zajtra pozrieť Ligu Majstrov?

Foto SITA/AP

Chýbajú vám pravidelné utorky a stredy s Ligou Majstrov, štvrtky s Európskou Ligou, či osvedčený víkendový futbal? A nemyslím tým bieloruský experiment, ktorý na ignoráciu pandémie môže kruto doplatiť. Čo tak si zaspomínať na to najlepšie z najlepšieho?

Zápasy na UEFA.tv

Oukej, beží to už síce dva týždne, no ak ste rovnakí ignoranti ako ja, takisto ste si to nemuseli všimnúť. UEFA.tv sprístupňuje svoje najpamätnejšie zápasy na webe. Stačí sa prihlásiť (pokojne cez Google alebo Facebook účet), a pozerať celé nepostrihané stretnutia.

Aby sme sa ich nepresýtili, podsúvajú ich pekne postupne, šesť dní v týždni, vždy po jednom futbale na deň. Utorky a stredy sú venované Lige Majstrov, štvrtky Európskej Lige, alebo jej predchodcovi, Poháru UEFA. Od piatku do nedele sa zas môžeme tešiť na EURO zápasy, prípadne dôležité barážové duely v kvalifikácii na EURO.

Čo nás čaká

Tento týždeň sa môžeme tešiť na odvetu semifinále Ligy Majstrov 2012/13 medzi Barcelonou a Bayernom a štvrťfinále 2002/03 medzi Manchesterom United a Realom Madrid. Z Európskej Ligy to bude nie až tak dávny štvrťfinálový duel medzi Besiktasom a Lyonom zo sezóny 2016/17.

Na piatok sa chystá lahodný duel skupinovej fázy EURO 96 medzi Holandskom a Anglickom. Cez víkend pôjdu štvrťfinálové EURO zápasy Wales verzus Belgicko spred štyroch rokov a Portugalsko – Nemecko z 2008.

Čo už je k dispozícii

Ak ste nezachytili úvod a šesť zápasov za týždeň sa vám máli, prístupných je už nasledovných dvanásť stretnutí:

Liga Majstrov:
2006/07
AC Milan vs Manchester United, druhé semifinále
2012/13Galatasaray vs Real Madrid, druhé štvrťfinále
2016/17Barcelona vs Paris, 2016/17, druhé osemfinále
2018/19
Juventus vs Atlético, druhé osemfinále

Európska Liga:
2009/10
Werder Bremen vs Valencia, druhé osemfinále
2015/16
Liverpool vs Dortmund, druhé štvrťfinále

EURO:
2004
Holandsko vs Česká Republika, skupinová fáza
2004
Francúzsko vs Anglicko, skupinová fáza
2008Turecko vs Česká Republika, skupinová fáza
2012
Nemecko vs Taliansko, semifinále
2015
Dánsko vs Švédsko, odveta baráže
2016
Maďarsko vs Portugalsko, skupinová fáza

Stretnutia sú vypúšťané do éteru vždy o piatej hodine popoludní nášho času. Vychutnajte si ich spolu s nami.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera