Piatok, 19. apríl 2024

Hrajte s nami Fantasy Bundesligu

Foto SITA/AP

Od novej sezóny by sme vám radi prinášali šťavnaté sumáre zo stretnutí najvyššej nemeckej futbalovej ligy. Aby sme vás ešte viac navnadili, pozývame vás si s nami zahrať Fantasy Bundesligu

Fantasy Bundesliga

Pre tých, ktorí už v minulosti okúsili Fantasy Football, nebude Bundesliga žiadnou veľkou neznámou. Skrátka si v určitej cenovej hodnote navolíte súpisku z hráčov ligy a na základe toho, ako sa budú v reálnych stretnutiach prezentovať, budete za nich získavať body.

Netreba zabúdať na medzikolové trejdy. Určite si nebudete chcieť v zostave sušiť predraženého Lewandowskeho, ktorý za päť kôl nevsietil ani gól. Samozrejme, ako vraví Murphyho zákon, akonáhle ho vymeníte, začne mu to sypať ostošesť.

Narozdiel od asi najznámejšej futbalovej Fantasy Premier League má tá bundesligová zopár odlišností. Medzi tie najväčšie radíme fakt, že disponujete imaginárnym kapitálom až 150 miliónov, striedanie sa automaticky neaktivuje, nehrá sa na kapitána a jeho zástupcu, ktorý zdvojnásobí hráčovi počet bodov, ale vyberáte kľúčového obrancu, útočníka a záložníka, ktorým sa budú body násobiť. Zároveň aj bodovanie výkonnosti je mierne odlišné.

Zapojte sa do našej fantázie

Pokiaľ sa chcete prihlásiť do našej ligy, choďte na fantasy.bundesliga.com, kam sa zaregistrujte, zostavte svoj tím a následne v sekcii My Leagues vyhľadajte verejnú ligu s názvom Tak Urcitee, do ktorej sa pridajte.

Na konci sezóny čaká najlepšieho z nás odmena od Telovýchovného Vedúceho. Možno to bude len vo forme virtuálnej pohľadnice z jeho dovolenky, pevne ale verím, že sa nájde aj vecná cena v útrobách jeho kancelárskych zásuviek.

Bundesliga štartuje

Najvyššia nemecká súťaž otvára svoje brány už v piatok, 16.8. o 20:30, a to duelom Bayernu s Dudovou Herthou. Nezabudnite si preto pustiť fantáziu na uzdu a zložiť vami vysnívané zostavy do tohto termínu, aby vám neušli potenciálne body z 1. kola.

Poďme si spolu zasúťažiť!

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera