Nedeľa, 26. máj 2024

Ivan Kmotrík: Štadión, Šporar a Slovan

SITA/Monika Zaťková

Majiteľ ŠK Slovan Bratislava Ivan Kmotrík v rozhovore pre HNtelevíziu odpovedal na otázky okolo nového štadióna na Tehelnom poli. Ten je v súčasnosti znova témou nielen politikov.

Štadión, Šporar, Slovan

Okrem dostavby Národného futbalového štadióna som sa pýtal aj na to, či bol odchod Andraža Šporara najlepším obchodom odkedy je pri futbale. A aj na to, ako Slovan s peniazmi naloží. A kedy je reálny boj o Ligu majstrov, či veľký európsky futbalový zápas? Odpovede nájdete vo videu.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera