Nedeľa, 30. jún 2024

Keby toto urobil rozhodca na Slovensku, tesali by mu náhrobný kameň

Gabriel Vass Gabriel Vass 23.02.2021
SITA/AP Photo/Christian Palma

Cez víkend sa v mexickej najvyššej futbalovej súťaži odohral kuriózny moment.

V hlavnej úloha rozhodca

Stretli sa prvé dva tímy tabuľky, Cruz Azul a Toluca. Za stavu 2:0 mohli domáci definitívne spečatiť osud zápasu, ale zabránil im v tom rozhodca.

Veď napokon, presvedčte sa sami.

Pravidlá futbalu sú však nekompromisné: rozhodca je súčasťou hry. Napriek tejto situácii, domáci nakoniec aj tak vyhrali, 3:2. Čo však hľadal rozhodca tak hlboko v pokutovom území, zostáva aj naďalej záhadou.

Keby sa takáto situácia stala v nižších súťažiach na Slovensku, rozhodcovi by už asi tesali náhrobný kameň.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera