Štvrtok, 23. máj 2024

Nový vysielateľ spúšťa predpredaj. Koľko zaplatíte a kde si kúpite televízny balíček Premier league?

SITA/Lindsey Parnaby

Prevádzkovateľ česko-slovenskej internetovej a satelitnej platformy Skylink dnes v tlačovej správe informoval o začatí predpredaj balíčkov potrebných na sledovanie anglickej Premier league v novom ročníku 2022/23.

CANAL+Sport s Premier league na Skylinku

Od 19. 7. je možné si predobjednávať dva nové balíčky s programom CANAL+ Sport na stránke canalplussport.sk alebo priamo na skylink.sk,” informuje Skylink.

Tlačová správa ďalej hovorí: “Balíček Kombi+ obsahuje okrem programu CANAL+ Sport mnoho programov rôznych žánrov a teraz je za zvýhodnenú cenu od 13,90 eura mesačne. Program CANAL+ Sport je samostatne k dispozícii aj v doplnkovom balíčku len za 7,49 eura mesačne. Nový program CANAL+ Sport divákom prinesie všetky zápasy anglickej Premier League v priamom prenose, ale aj takzvaný konferenčný prenos, ktorý bude v reálnom čase „preskakovať“ medzi súbežne hranými zápasmi a ponúkne tak divákovi to najlepšie, čo sa aktuálne na jednotlivých ihriskách deje, zápasové štúdiá, prémiovú talk show, športové magazíny a veľa ďalšieho.”

Správa dodáva: “Zákazníci si môžu predplatné balíčka Kombi+ kúpiť už teraz za akciovú cenu 13,90 eura mesačne s internetovou televíziou Skylink Live TV alebo za 17,90 eura mesačne na satelitnej televízii Skylink. Balíček bude aktívny ihneď po objednávke, ale účtovacie obdobie sa začne až 4. 8. 2022, spolu so štartom vysielania programu CANAL+ Sport.”

Technické parametre pre naladenie CANAL+ Sport

Program:CANAL+ Sport
Pozícia vo FastScane:4
Satelit:Astra 23,5°E
Kmitočet:11 973 MHz
Polarizácia:vertikálna
FEC:2/3
Symbolová rýchlosť:29 900 kS/s
Norma:DVB-S2/ 8PSK
Pilot:OFF
TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera