Sobota, 25. máj 2024

Zoberie to s humorom? Klopp za kritiku vyfasoval 3D model tréningového štadióna Realu

TASR TASR 09.04.2021
TASR_AP

Tréner futbalistov FC Liverpool Jürgen Klopp bude mať z úvodného štvrťfinálového zápasu Ligy majstrov na pôde Realu Madrid netradičný suvenír. Po kritike, že stretnutie sa odohralo na tréningovom ihrisku súpera, mu španielska spoločnosť poslala 3D model štadióna Alfreda Di Stefana.

Náhradné ihrisko

Real je na tomto ihrisku doma počas celej sezóny, pretože na hlavnom štadióne Santiago Bernabeau prebieha rekonštrukcia. Klopp už pred zápasom naznačil, že hrať na tréningovom trávniku je pre jeho tím nedôstojné. “Sme hrdí na to, že hráme na pôde pomenovanej po Alfredovi Di Stefanovi,” uviedol tréner Realu Zinedine Zidane.

Po tejto kontroverzii sa spoločnosť, ktorá vyrába oficiálne modely štadiónov, rozhodla poslať trénerovi Liverpoolu 3D repliku aj s bonusmi. “Vieme, že Jürgen je človek s veľkým zmyslom pre humor a on to určite s humorom privíta,” vyhlásil šéf firmy Jose Guerrero pre portál marca.com.

Bonusom ďalšie repliky

“Okrem toho mu pošleme aj model štadióna Wanda Metropolitano ako spomienku na triumf v Lige majstrov v roku 2019. A nakoniec mu pošleme model štadióna Realu Mallorca, keď sa rozhodne prísť v budúcnosti trénovať tento klub,” dodal Guerrero.

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera