Sobota, 13. apríl 2024

Má Liverpool po titule? Ktorý z Manchesterských klubov ovládne Premier league?

Joe Trendy SPORTS podcast

Dano “Čo je” Feranec je veľký fanúšik a objavovateľ dobrého jedla. Okrem toho, je však dlhoročný fanúšik Liverpoolu a tak mu v tejto sezóne nie je moc do spevu.

Joe Trendy SPORTS podcast o Liverpoole

Čo sa stalo? Kde je problém, že Liverpool je len tieňom takmer neporaziteľného tímu z minulých sezón? Dokedy bude trvať neuveriteľná víťazná šnúra Manchesteru City? Ako by mohla vyzerať top 4 najsledovanejšej futbalovej ligy na svete? Je lepší Bruno Fernandes, alebo Kevin De Bruyne?

To všetko sa dozviete v tomto podcaste. Športu zdar a príjemné počúvanie prajem.

Joe

Viac podcastov z našej rodiny

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera