Nedeľa, 26. máj 2024

Marcel Merčiak: Čaká nás zápas života a smrti

SITA/Ivan Kopčáni

V sobotu večer nastúpi slovenská futbalová reprezentácia v Rijeke proti Chorvátsku v predposlednom zápase kvalifikácie na EURO 2020. Po septembrovej ťažkej prehre 0:4 v Trnave je odveta dôležitá pre obidva tímy.

Marcel Merčiak v štúdiu HNtelevízie

Marcel Merčiak bude zápas komentovať pre televíznych divákov. Krátko pred odletom prišiel do štúdia HNtelevízie na predzápasový rozhovor.

Ako vidí naše šance? Kto by mal nastúpiť a kto by sa mal postarať o úspech? Pozrite si rozhovor pred zápasom o prežitie a o postup na záverečný turnaj majstrovstiev Európy.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera