Pondelok, 04. december 2023

Nominácia Španielska na EURO 2020

TakUrčitee TakUrčitee 01.06.2021
SITA/AP Photo/Bernat Armangue

Nominácia Španielska na EURO 2020

brankári: David de Gea (Manchester United), Unai Simón (Bilbao), Robert Sánchez (Brighton)

obrancovia: José Gaya (Valencia), Jordi Alba (FC Barcelona), Pau Torres (Villarreal), Diego Llorente (Leeds), César Azpilicueta (Chelsea), Marcos Llorente (Atlético Madrid), Aymeric Laporte, Eric García  (obaja Manchester City)

stredopoliari: Rodri (Manchester City), Sergio Busquets, Pedri (obaka FC Barcelona), Thiago Alcántara (FC Liverpool), Koke (Atlético Madrid), Fabián (Neapol)

útočníci: Dani Olmo (Lipsko), Mikel Oyarzabal (Real Sociedad), Álvaro Morata (Juventus), Gerard Moreno (Villarreal), Ferran Torres (Manchester City), Adama Traoré (Wolverhampton), Pablo Sarabia (Paris St. Germain)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera