Piatok, 24. máj 2024

Nominácia Ukrajiny na EUR0 2020

TakUrčitee TakUrčitee 01.06.2021
TASR/AP

Nominácia Ukrajiny na EUR0 2020

brankári: Georgij Buščan (Dynamo Kijev), Andrij Pjatov, Anatolij Trubin (obaja Šachtar Doneck)
      
obrancovia: Eduard Sobol (FC Bruggy), Iľja Zabarnyj, Vitalij Mikolenko, Oleksandr Karavajev, Oleksandr Tymčyk, Denys Popov (všetci Dynamo Kyjev), Sergij Kryvcov, Mykola Matvijenko (obaja Šachtar Doneck)
      
stredopoliari: Sergij Sydorčuk, Mykola Šaparenko, Viktor Cygankov (všetci Dynamo Kyjev), Marlos, Taras Stepanenko, Georgij Sudakov (všetci Šachtar Donetck), Andrij Jarmolenko (West Ham United), Ruslan Malinovskij (Atalanta Bergamo), Jevhen Makarenko (KV Kortrijk), Oleksandr Zinčenko (Manchester City), Roman Bezus (Gent), Oleksandr Zubkov (Ferencváros Budapešť)
      
útočníci: Roman Jaremčuk (Gent), Artem Bjesjedin (Dynamo Kyjev), Artem Dovbyk (SC Dnipro-1)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera