Piatok, 24. máj 2024

Nominácia Walesu na EURO 2020

TakUrčitee TakUrčitee 01.06.2021
SITA/AP Photo/Daniel Cole

Nominácia Walesu na EURO 2020

brankári: Wayne Hennessey (Crystal Palace), Danny Ward (Leicester), Adam Davies (Stoke)
      
obrancovia: Connor Roberts (Swansea), Neco Williams (FC Liverpool), Chris Gunter (Charlton), Joe Rodon (Tottenham), Ethan Ampadu (FC Chelsea), Chris Mepham (Bournemouth), Ben Cabango (Swansea), Ben Davies (Tottenham), Rhys Norrington-Davies (Sheffield United), Tom Lockyer (Luton)
      
stredopoliari: Joe Allen (Stoke), Joe Morrell (Luton), Matthew Smith (Manchester City), Jonny Williams (Cardiff), Aaron Ramsey (Juventus Turín), Dylan Levitt (Manchester United), Rubin Colwill (Cardiff), Harry Wilson (FC Liverpool)
      
útočníci: Daniel James (Manchester United), David Brooks (Bournemouth), Tyler Roberts (Leeds), Gareth Bale (Real Madrid), Kieffer Moore (Cardiff)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera