Štvrtok, 23. máj 2024

Oprava! Futbalová reprezentácia zostáva na verejnoprávnej televízii

FOTO TASR - Martin Baumann

RTVS získala licenčné práva na kvalifikačné zápasy Majstrovstiev Európy, Majstrovstiev sveta aj Ligy národov. Slovenská futbalová reprezentácia tak bude na ďalších šesť rokov súčasťou športového vysielania verejnoprávnej televízie, oznámila dnes verejnoprávna televízia v tlačovej správe.

Komerčná AMC Networks International pritom v piatok informovala, že mala získať práva na “exkluzivně vysílány slovenské fotbalové zápasy živě” v troch kvalifikáciách od roku 2022 do roku 2028 na stanici Sport1.

Pôvodná informácia AMC Networks International.

„Napriek klamlivým informáciám v niektorých médiách, ktoré účelovo dezinformujú v neprospech RTVS, s radosťou oznamujeme, že sme na najbližších šesť rokov získali právo prvého výberu na kvalifikačné zápasy,“ hovorí riaditeľ Sekcie športu RTVS Matej Hajko.

Televízne sťahovanie futbalovej reprezentácie sa teda v najbližšom období neuskutoční.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera