Piatok, 19. júl 2024

Päť futbalov namiesto desiatich. Prečo?

SITA/Diana Černáková

Dohrávka prerušenej sezóny Fortuna ligy bude v porovnaní s ostatnými európskymi krajinami zvláštna. Namiesto pôvodne plánovaných desiatich futbalov uvidíme len päť kôl. Kto za to môže a prečo to je inak, ako v okolitých štátoch?

Ivan Kozák v televíznom rozhovore

Šéf Ústrednej ligovej komisie Ivan Kozák v rozhovore v televíznom štúdiu HNtelevízie odpovedal. Prečo nie je ešte na sto percent isté, že sa hrať aj bude? A aký bude ďalší postup?

Pozrite si odpovede šéfa ÚLK aj na tieto otázky: Kto zaplatí testovanie a ako sú na tom slovenské kluby s peniazmi uprostred krízy spôsobenej koronavírusom? Koľko ich chce hrať ligu aj v novom ročníku? A kedy sa rozbehne sezóna, ktorú sme tradične otvárali už v júli?

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera