Pondelok, 20. máj 2024

Boli sme naivní. Nové štadióny fanúšikov nevychovali (podcast)

SITA

Telovýchovný vedúci hodnotí výkony fanúšikov Slovana Bratislava a Spartaka Trnava počas futbalového derby na novom Tehelnom poli.

Jedno je isté, ani nové štadióny na Slovane a v Trnave slušných fanúšikov nevychovali.

TakUrčitee Podcast, Ep. 87

Okrem toho je v novom podcaste rozhovor s Richardom Lintnerom, ktorý vznikol pár dní pred štartom novej sezóny hokejovej Tisport ligy. Teda ešte predtým, ako sa prevalila informácia s neexistujúcimi zostrihmi zo zápasov na internete.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera