Pondelok, 22. júl 2024

Podcast: Slovensko – maďarský futbalový špeciál

SITA/AP Photo

Telovýchovný vedúci a admin nášho Facebooku Gabriel skúmajú slovensko-maďarské futbalové vzťahy. Nový podcast je taký slovensko-maďarský futbalový špeciál.

TakUrčitee Podcast, Ep. 88

Po zápase Maďarsko – Slovensko musela UEFA zatvoriť obom národným tímom štadióny na ďalšie zápasy. Prečo a ako presne sa v Budapesti stalo, čo sa stalo a čo sa deje v Dunajskej Strede, keď hrá DAC?

Plus, ambície a cesta dunajskostredského klubu v slovenskej lige.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera