Nedeľa, 30. jún 2024

Pomôžte Riškovi a získajte krásny dres

Ján Janočko Ján Janočko 26.02.2020
Facebook/Dražba dresov pre Riška

Všetci dobre vieme, že zákerná choroba si nevyberá, nešťastie nechodí po horách a že ak máte šancu vášmu dieťaťu zachrániť život, urobíte všetko preto, aby sa to podarilo. Aj keby to malo stáť 2 milióny eur. Alebo aj viac.

Riškovi pomáha, kto môže

Presne toto riešia rodičia malého Riška. Jeho diagnóza je komplikovaná, jeho stav je vážny, jeho situácia však burcuje. Futbalisti MŠK Žilina preňho vyzbierali peniaze zo vstupného zo zápasu proti Zlatým Moravciam a vzdali sa vlastných prémií. A dokonca robia aj dražbu futbalových dresov. Čo kúsok, to exkluzívna záležitosť!

Na svoje si prídu napríklad fanúšikovia milánskeho Interu – vďaka dresu Milana Škriniara, Bayernu Mníchov (dresy van Buytena a van Bommela), ale napríklad aj Diega Costu (v dražbe je jeho reprezentačný dres zo zápasu Španielsko – Slovensko z roku 2015) či Juventusu (dres daroval Giorgio Chiellini). Okrem nich tu nájdete kúsky od značnej časti (súčasnej aj bývalej) slovenskej futbalovej reprezentácie, ale obliecť sa môžete aj ako náš Tourminátor – do akcie sa totiž zapojil aj Peter Sagan.

Aby toho nebolo málo, akcia spája aj nezmieriteľných rivalov. Organizátorom sa ozvali Erik Daniel a Jurij Medveděv zo Slovana, exfutbalista Slovana a Senice Nico Gorosito a vydražiť si môžete aj majstrovský dres trnavského Spartaka. Nájdete na ňom aj podpis Nestora El Maestra.

Dražba na Facebooku

Na Facebooku Dražba dresov pre Riška sa každú chvíľu objavujú nové kúsky. V čase, keď čítate tento článok, je už zbierka dresov určite širšia. Prosím, pomôžte dobre veci. Prihodením do dražby, zdieľaním, rozposlaním kamarátom. Ukážme, že futbaloví fanúšikovia sú jedna veľká rodina, ktorá si vie pomáhať.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera